Як вибрати матрац для підлітка?

Магазин ортопедических матрасовСтатьи → Як вибрати матрац для підлітка?

Як вибрати матрац для підлітка?


Період з 10 до 16 років багато в чому визначає майбутнє дитини, наприклад, чи буде у нього гарна постава і чи не будуть його турбувати болі в спині. Тому необхідно подбати про якість життя і сну підлітка. Зокрема, вибрати корисний для зростаючого хребта ортопедичний матрац. Ми проконсультувалися з лікарями, зібрали відгуки покупців і склали ТОП-5 порад, які допоможуть вибрати матрац для підлітка.

 

Рада № 1. Вибирайте моделі високої або середньої жорсткості Хребет вчорашнього дитини і завтрашнього дорослого в 11-13 років ще формується, і відбувається це здебільшого уві сні. Скелету для гармонійного розвитку потрібна рівна і тверда поверхня, на якій можна витягнутися і повноцінно розслабитися. Краще, якщо це буде жорсткий або помірно-жорсткий матрац з наповненням з пружних матеріалів - натурального кокосового волокна, холлофайбера, струттофайбер, щільного пінополіуретану. Якщо все-таки хочеться ліжко помягче, можна взяти модель середньої жорсткості, де твердий матеріал доповнюють пом'якшувальною шаром еластичної піни - штучним або натуральним латексом, меморікс. Практичний варіант - двостороння модель, комфортну поверхню якої можна вибрати будинку і чергувати в залежності від уподобань.

Рада № 2. Вибирайте матраци з незалежними пружинами Пружинні блоки бувають двох типів: залежні та незалежні. Зовсім пружини типу "Боннель" проминаются в середині під тиском тіла, провисають і створюють шкідливий для спини ефект «гамака». Незалежні пружини типу TFK, «Мультипакет», «Мікропакет» діють точково, рівномірно розподіляють навантаження по всій поверхні. Настил повторює контури тіла і робить становище на спині, животі і боці анатомічно правильним


Автор Владимир Велигорский


← все статьи

мтс (095) 763-37-17 | киевстар (067) 247-97-47 | лайф (063) 354-75-77
Работаем: с 0900 до 2200 без выходных
Позвонить

Нажмине на телефонный номер