Гарантии на ортопедические матрасы + срок службы от 7 до 20 лет + Сертификаты качества

Що потрібно знати про гарантії на матраци?

Особливість Повернення ортопедичного матраца по гарантії. 


>>> Вибираючи матрац, ми хочемо не тільки знайти оптимальне поєднання комфорту і ціни, а й придбати якісну річ...

Гарантія та якість матраців гарантійний термін.
Кожен виробник надає різні терміни гарантійного обслуговування на ортопедичні матраци. Термін залежить від терміну існування торговельної марки, а також від політики і принципів роботи виробництва.
>>> Умови повернення або обміну товару...
Гарантійний термін, це термін, протягом якого виробник бере на себе обязонностей по безкоштовному усуненню недоліків товару в зв'язку з введенням його в експлуатації. Гарантійний період експлуатації обчислюється від дня продажу матраца.
У разі виявлeння протягом встановлeного гаpантійного пeріоду істотних недоліків, які виникли з вини виробника, покупeць має право звернутися в магазин, інтернет-магазин або на склад, де був придбаний матрац.
Вимоги споживача розглядаються після пред'явлення ним: технічного паспорта або іншого документа, товарного чека, що його замінює, з позначкою про дату продажу.
Гарантія передбачає ремонтні роботи або заміну частини несправних частин, визнаних несправними з вини виробника. Однак подібна заміна не може бути приводом для поновлення первинного гарантійного терміну. При провиденні гарантійних робіт гарантійний термін збільшується на час перебування продукту на ремонті.
Доставка матраца за адресою виконання гарантійних робіт і назад проводиться представником виробника, у якого був придбаний матрац.
Якщо матрац був визнаний дефектним за експертизою, він підлягає обміну в період 14 днів, або за згодою обох сторін в інший термін.
Придбаний і оплачений бездефектний матрац, який був виготовлений за індивідуальними параметрами, відмінними від стандартних, зазначених в прайсі - поверненню та обміну не підлягає.
Гарантія не містить у собі періодичне обслуговування.
Гарантія діє в разі:
У разі використання матраца на ліжку з жорсткою основою і центральною опорою або ортопедичними гратами (вигнуті вгору рейки, висотою не менше 3,5 см, розміщені на відстані не більше 8,5 см одне від одного)
Габаритні розміри матраца відповідають розмірам основи або ортопедичної решітки, не виходячи за її межі.
Якщо матрац наданий в чистому вигляді, забруднені матраци - не приймаються.
Якщо матрац зберігався в горизонтальному положенні, згідно з інструкцією про транспортування, експлуатація і збереження матраців.
Гарантія не поширюється:
Якщо матрац використовувався на основі, що не відповідають вимоги експлуатації або якщо його поверхня, має чітко виражені пошкодження і структурні деформації.
На пошкодження, які виникли внаслідок самостійних переробок покупцем, а саме: заміна комплектуючих частин, зміна форми, розміру, кольору матраца.
На механічні пошкодження чохла матраца: Пропалену місця, порізи.
На забрудненості біологічна, пігментна та масляниста походження: плями від фарби, жир, крові, кави і ост.
На пошкодження та деформації, які з'явилися внаслідок недотримання вимог транспортування, експлуатації, збереження.
На стандартну висоту матраца. Виробники гарантують наявність і високу якість комплектуючих і наповнювачів, зазначених в специфікації матраца. Висота виробу може коливатися в невеликих межах, що є допустимий в розмірах матеріалів, які використовуються у виробництві.
На незначних поглибленнях, глибина до 4 см, що є природний процес в експлуатації матрац і не вважається недоліком вироби.

На всі матраци (без винятку) ми маємо документи сертифікати якості, що підтверджують їх безпеку для здоров'я людини. Це - висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи України а також в конкретних випадках Сертифікати Якості відомих лабораторій Європи, що пред'являють найвищі вимоги до екологічності, технічної стійкості і споживчим якостям тестованого вироби. На вимогу кожного Покупця ми надаємо документацію, відповідну кожної торгової марки. Документи можуть надаватися як під час покупки/доставки, так і до оформлення замовлення! Ми впевнені в якості запропонованої продукції!


Гарантійний термін на матраци КММ: ТМ Sleep & Fly, Evolution, Doctor Health:
> 10 років на пружинний блок
> 3 років на настили
Гарантійний термін на матраци ТМ Сонлайн:
> 20 років на пружинний блок, 3 роки на тканину і наповнення
Гарантійний термін на матраци ТМ Елісон:
> 5 років на пружинний блок
> 18 місяців на настили
Гарантійний термін на матраци ТМ Сонель:
> 5 років на пружинний блок
> 18 місяців на настили
Гарантійний термін на матраци ТМ Акант:
від 1,5 року до 10 років залежно від моделі
Гарантійний термін на матраци ТМ Екомат:
> 18 місяців
> 12 місяців
Гарантійний термін на матраци ТМ Матролюкс:
> 5 років на пружинний блок
> 18 місяців на наповнення...


мтс (095) 763-37-17 | киевстар (067) 247-97-47 | лайф (063) 354-75-77
Работаем: с 0900 до 2200 без выходных
Позвонить

Нажмине на телефонный номер